musicians

Timothy van der Holst
composer
Henk van Riel
pianist
Artvark Saxophone Quartet
musicians Bosch in bed
Paul van Kemenade
musician Mankind
Stevko Busch
musician Mankind
Helene Jank
composer and performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
composer and pianist De Troostprijs
Elena Peeters
actress Cinderella
Pianoduo Mephisto
musicians Cinderella
Marit van der Lei
performer Do-re-mi-ka-do
Margriet Sjoerdsma
singer De Troostprijs
Andrew Hallock
Grantley McDonald
Korneel van Nest
Pieter de Moor
Stratton Bull
Tim Braithwaite
Peter de Laurentiis
Remy van Kesteren
Bram Trouwborst
Vera van der Bie
Loes Dooren
violiste de Troostprijs
!

dancers

Gleen Orlando Mardenborough
Venezuela
Mirella de Almeida Castagna
Portugal
Kaia Vercammen
Belgium
Gianmarco Stefanelli
Italy
Pilvi Kuronen
Finland
Alex Havadi-Nagy
Romania
Donna Scholten
the Netherlands
Wiktoria Czakon
Poland
Chiara Aldorisio
Italy
Mara Arts
Netherlands
Catarina Paiva
Portugal
Carlotta Brogi
Italy
Ivar Draaisma
The Netherlands
Elvedin Šiljdedić
Bosnia and Herzegovina
Eduarda Santos
Portugal
!

artistic team & actors

Gertien Bergstra
rehearsal director
gertien@destilte.nl
Femke Somerwil
rehearsal director
femke@destilte.nl
Jack Gallagher
rehearsal director
Jack.Gallagher@destilte.nl
Lidia Wos
Jack Timmermans
artistic director and choreographer
jack@destilte.nl
Jenia Kasatkina
choreographer Do-re-mi-ka-do
!

musicians

musicians
Timothy van der Holst
composer
Henk van Riel
pianist
Artvark Saxophone Quartet
musicians Bosch in bed
Paul van Kemenade
musician Mankind
Stevko Busch
musician Mankind
Helene Jank
composer and performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
composer and pianist De Troostprijs
Elena Peeters
actress Cinderella
Pianoduo Mephisto
musicians Cinderella
Marit van der Lei
performer Do-re-mi-ka-do
Margriet Sjoerdsma
singer De Troostprijs
Andrew Hallock
Grantley McDonald
Korneel van Nest
Pieter de Moor
Stratton Bull
Tim Braithwaite
Peter de Laurentiis
Remy van Kesteren
Bram Trouwborst
Vera van der Bie
Loes Dooren
violiste de Troostprijs
!

costumes and decor

Jack Timmermans
artistic director and choreographer
jack@destilte.nl
Bert Vogels
set design
Timothy van der Holst
composer
Pink Steenvoorden - Einstein Design
Einstein Design - light design
Jenia Kasatkina
choreographer Do-re-mi-ka-do
Joost van Wijmen
costume design
Stevko Busch
musician Mankind
Helene Jank
composer and performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
composer and pianist De Troostprijs
Czakon
costume design
Stratton Bull
Remy van Kesteren
Peter Lunow
Andreas Simma
!

education

Susanne Driedijk
coordinator pre-school education
susanne@destilte.nl
Marinka Korff
coordinator pre-school education
marinka@destilte.nl
Eva Holtzer
coördinator 1-2s
eva@destilte.nl
Jan Schaerlackens
coördinator education
janschaerlackens@destilte.nl
Martijn Weber
dance teacher
Hannah Bastiaanse
dance teacher
Milou Werner
dance teacher
Yolanda van Welij
dance teacher
yolanda@destilte.nl
Grace van Gilst
dance teacher
Laura Jonkers
dansdocent
!

office

Jan Baanstra
managing director
jan@destilte.nl
Irma Bouwman
office- and production manager
irma@destilte.nl
Eric Maas
HR-management
eric@destilte.nl
Kim van Zwietering
marketing and publicity
kim@destilte.nl
Patrice Matthee
coördinator Brabant Menu
info@brabantmenu.nl
Jenneke Krijger
Marketing en publiciteit
publiciteit@destilte.nl
Elke Bernards
online@destilte.nl
Rachel Koning
intern
stage@destilte.nl
!

technics

Yannick de Regt
technician
yannick@destilte.nl
Lucas Lambregtse
technician
lucas@destilte.nl
Arjuna Borsetti Torchio
technician
arjuna@destilte.nl
!

volunteers

Henk Martens
volunteer
Anne-Marie Verwoerd
volunteer
Dirk van de Laar
volunteer
!

creators

Jenia Kasatkina
choreographer Do-re-mi-ka-do
Helene Jank
composer and performer Do-re-mi-ka-do
!

supervisory board

Mons de Goede
member
Monique van den Hoed
member
Irène Verkuylen
chair
Pauline van der Loo
Huseyin Bahar