In het donker en in het licht vliegen stoelen en tafels door de lucht. Tussen een jongen en een meisje lopen lijntjes als de wereld naar beneden komt. Samen zitten ze in hetzelfde schuitje, wonen ze in hetzelfde huis. Als ze elkaar de ruimte geven is het groot genoeg voor twee. Gaat de tijd voorbij.
Zoveel kan er gebeuren dat je niet meer weet wie je was en wie je bent geworden. Maar die tafel, die stoelen en dat bed blijven hetzelfde.
"We zagen prachtige, vloeiende bewegingen en twee dansers van topniveau." **** - Vera Visser – de Mol, ILoveTheater.nl
"De luidste bijval kwam van Julian, een jaartje of 5, wiens schaterlach overal bovenuit klonk. (...) ,,Hij gaat het thuis proberen na te doen, dat weet ik zeker”, glundert Maddy. ,,Hij heeft er echt van genoten" - BN DeStem, Dans moeilijk? BRIK-festival in Breda bewijst dat je kinderen niet moet onderschatten.
"met hun innemende, energieke spel weten Pilvi Kuronen en Gianmarco Stefanelli de toeschouwers, jong en oud, te boeien. Het is poëzie, niet in woorden maar in bewegingen." - Emmanuel Naaijkens, Brabant Cultureel
"In grote heldere bewegingen ontrolt de choreografie zich op de muziek voor piano, cello en accordeon die Stevko Busch speciaal voor de voorstelling componeerde. (...) Moeilijk na te gaan is ook of het poëtische gehalte van de choreografie tot de kinderen doordringt, maar ongetwijfeld is er weer een zaadje geplant – of een draadje gesponnen." - Francine van der Wiel, Theaterkrant
Luister naar de composities van Stefan Busch voor deze voorstelling op Bandcamp of Spotify.