wie is wie

dansers

Alex Havadi-Nagy
Roemenië
Orlando Mardenborough
Venezuela
Mirella de Almeida Castagna
Portugal
Wiktoria Czakon
Polen
Donna Scholten
Nederland
Kaia Vercammen
België
Gianmarco Stefanelli
Italië
Tessa Wouters
Nederland
Martijn Weber
Nederland
Viviana Fabiano
Italië
Femke Somerwil
Nederland
Chris Havner
Verenigde Staten
Chiara Aldorisio
Italië
Eszra Schoonheim
Nederland
Jennifer Steele
Schotland
Pilvi Kuronen
Finland

medewerkers

Jack Timmermans
artistiek leider en choreograaf
Jan Baanstra
zakelijk leider
Irma Bouwman
office manager
Eric Maas
HR-management
Maudie der Kinderen
Coördinator Marketing en Publiciteit
Yanniek Heijkoop
Stagiaire Marketing en Productie
Gertien Bergstra
repetitor
Femke Somerwil
repetitor en coördinator voortgezet onderwijs
Jack Gallagher
repetitor en gastchoreograaf
Susanne Driedijk
coördinator voorschools onderwijs & BSO
Marinka Korff
coördinator basisonderwijs & JO!
Luydgarde Rijnen
coördinator basisonderwijs, docententraining, De Ontdekking
Boy van Poortvliet
techniek
Pieter Erkes
coordinatie 1-2tjes
Melvin Reinen
techniek
Joost Bielars
ondersteuning techniek
Anke Michiels
docent schoolprojecten en amateurdans
Ellis Pijnenborg
docent schoolprojecten en amateurdans
Aukje Delnooz
workshopleider
Eva Holtzer
workshopleider
Nele Vandeneede
workshopleider
Josephine Voets
workshopleider
Christina Renckens
workshopleider
Hilke Bastiaansen
workshopleider
Henk van Riel
pianist
Joel Botma
muzikant 3x3
Yuri Landman
muzikant 3x3
Bert Vogels
decorontwerp en animatie
Timothy van der Holst
muziek
Pink Steenvoorden
Einstein Design - lichtontwerp
Joost van Wijmen
kostuumontwerp
Artvark Saxophone Quartet
musici
Pieter van Hulten
Filmmaker
Paul van Kemenade
muziek
Stevko Busch
muziek
Wiktoria Czakon
kostuums
Helene Jank
Arthur de Preter
vrijwilliger
Anna Filipowska
vrijwilliger
Henk de Wert
vrijwilliger
Henk Martens
vrijwilliger
Ricardo Ghafoerkhan
vrijwilliger

rvt

Willibrord van Beek
voorzitter
Mons de Goede
lid
Hubert Koevoets
lid
Monique van den Hoed
lid
Irène Verkuylen
lid