wie is wie

!

dansers

Gleen Orlando Mardenborough
Venezuela
Mirella de Almeida Castagna
Portugal
Kaia Vercammen
België
Gianmarco Stefanelli
Italië
Christopher Havner
Verenigde Staten
Pilvi Kuronen
Finland
Alex Havadi-Nagy
Roemenië
Donna Scholten
Nederland
Wiktoria Czakon
Polen
Chiara Aldorisio
Italië
Mara Arts
Nederland
Catarina Paiva
Portugal
Carlotta Brogi
Italië
Ivar Draaisma
!

artistiek team

Gertien Bergstra
repetitor
gertien@destilte.nl
Femke Somerwil
repetitor
femke@destilte.nl
Jack Gallagher
repetitor en gastchoreograaf
Jack.Gallagher@destilte.nl
Jack Timmermans
artistiek leider en choreograaf
jack@destilte.nl
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
!

musici & acteurs

Timothy van der Holst
componist
Henk van Riel
pianist
Artvark Saxophone Quartet
musici Bosch in bed
Joel Botma
muzikant 3x3
Paul van Kemenade
muzikant Mankind
Stevko Busch
muzikant Mankind
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
multi-instrumentalist de Ontspoking
Elena Peeters
actrice Cinderella
Pianoduo Mephisto
musici Cinderella
Sanne Rambags
zangeres de Ontspoking
Anna Serierse
zangeres de Ontspoking
Marit van der Lei
zangeres de Ontspoking
Andrew Hallock
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Grantley McDonald
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Korneel van Nest
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Pieter de Moor
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Stratton Bull
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Tim Braithwaite
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Peter de Laurentiis
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Remy van Kesteren
Harpist Oor/Sprong
Bram Trouwborst
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
!

kostuums en decor

Jack Timmermans
artistiek leider en choreograaf
jack@destilte.nl
Bert Vogels
decorontwerp en animatie
Timothy van der Holst
componist
Pink Steenvoorden - Einstein Design
Einstein Design - lichtontwerp
Joost van Wijmen
kostuumontwerp
Stevko Busch
muzikant Mankind
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
multi-instrumentalist de Ontspoking
Czakon
kostuumontwerp
Stratton Bull
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Remy van Kesteren
Harpist Oor/Sprong
Peter Lunow
Compositie de Tijd Loopt
!

educatie

Susanne Driedijk
coördinator voorschools onderwijs & BSO
susanne@destilte.nl
Marinka Korff
coördinator basisonderwijs
marinka@destilte.nl
Jan Schaerlackens
coördinator educatie
janschaerlackens@destilte.nl
Eva Holtzer
coördinator 1-2tjes en coördinator voortgezet onderwijs
eva@destilte.nl
Hannah Bastiaanse
dansdocent
Milou Werner
dansdocent
Yolanda van Welij
dansdocent
yolanda@destilte.nl
!

kantoor

Jan Baanstra
zakelijk leider
jan@destilte.nl
Irma Bouwman
office- en production manager
irma@destilte.nl
Eric Maas
HR-management
eric@destilte.nl
Kim van Zwietering
marketing en publiciteit
publiciteit@destilte.nl
Patrice Matthee
coördinator Brabant Menu
info@brabantmenu.nl
Jenneke Krijger (Marketing en publiciteit)
publiciteit@destilte.nl
!

techniek

Yannick de Regt
techniek
yannick@destilte.nl
Lucas Lambregtse
techniek
lucas@destilte.nl
Arjuna Borsetti Torchio
techniek
arjuna@destilte.nl
!

vrijwilligers

Henk Martens
vrijwilliger
Ricardo Ghafoerkhan
vrijwilliger
Anne-Marie Verwoerd
vrijwilliger
Paulien de Graaf
vrijwilliger
Jacqueline Deenen
vrijwilliger
Dirk van de Laar
vrijwilliger
!

rvt

Willibrord van Beek
voorzitter
Mons de Goede
lid
Monique van den Hoed
lid
Irène Verkuylen
lid
Pauline van der Loo
lid
Huseyin Bahar
lid