vrijwilligers

Henk Martens
vrijwilliger
Anne-Marie Verwoerd
vrijwilliger
Dirk van de Laar
vrijwilliger
!

dansers

Gleen Orlando Mardenborough
Venezuela
Mirella de Almeida Castagna
Portugal
Kaia Vercammen
België
Gianmarco Stefanelli
Italië
Pilvi Kuronen
Finland
Alex Havadi-Nagy
Roemenië
Donna Scholten
Nederland
Wiktoria Czakon
Polen
Chiara Aldorisio
Italië
Mara Arts
Nederland
Catarina Paiva
Portugal
Carlotta Brogi
Italië
Ivar Draaisma
Nederland
Elvedin Šiljdedić
Bosnië en Herzegovina
Eduarda Santos
Portugal
!

artistiek team

Gertien Bergstra
repetitor
gertien@destilte.nl
Femke Somerwil
repetitor
femke@destilte.nl
Jack Gallagher
repetitor en gastchoreograaf
Jack.Gallagher@destilte.nl
Lidia Wos
Gastchoreografe De Tijd Loopt
Jack Timmermans
artistiek leider en choreograaf
jack@destilte.nl
Jenia Kasatkina
choreograaf Do-re-mi-ka-do
!

musici & acteurs

Timothy van der Holst
componist
Henk van Riel
pianist
Artvark Saxophone Quartet
musici Bosch in bed
Paul van Kemenade
muzikant Mankind
Stevko Busch
muzikant Mankind
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
componist en pianist De Troostprijs
Elena Peeters
actrice Cinderella
Pianoduo Mephisto
musici Cinderella
Marit van der Lei
performer Do-re-mi-ka-do
Margriet Sjoerdsma
zang De Troostprijs
Andrew Hallock
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Grantley McDonald
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Korneel van Nest
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Pieter de Moor
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Stratton Bull
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Tim Braithwaite
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Peter de Laurentiis
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Remy van Kesteren
Harpist Oor/Sprong
Bram Trouwborst
Capella Pratensis - zanger Oor/Sprong
Vera van der Bie
Violiste de Troostprijs
Loes Dooren
violiste de Troostprijs
!

kostuums en decor

Jack Timmermans
artistiek leider en choreograaf
jack@destilte.nl
Bert Vogels
decorontwerp en animatie
Timothy van der Holst
componist
Pink Steenvoorden - Einstein Design
Einstein Design - lichtontwerp
Jenia Kasatkina
choreograaf Do-re-mi-ka-do
Joost van Wijmen
kostuumontwerp
Stevko Busch
muzikant Mankind
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
Martin Fondse
componist en pianist De Troostprijs
Czakon
kostuumontwerp
Stratton Bull
Capella Pratensis - muzikale leiding en concept Oor/Sprong
Remy van Kesteren
Harpist Oor/Sprong
Peter Lunow
Compositie de Tijd Loopt
Andreas Simma
Acteur Cinderella (Duits- en franstalige gebieden)
!

educatie

Susanne Driedijk
coördinator voorschools onderwijs & BSO
susanne@destilte.nl
Marinka Korff
coördinator basisonderwijs
marinka@destilte.nl
Eva Holtzer
coördinator 1-2tjes en coördinator voortgezet onderwijs
eva@destilte.nl
Jan Schaerlackens
coördinator educatie
janschaerlackens@destilte.nl
Martijn Weber
dansdocent
Hannah Bastiaanse
dansdocent
Milou Werner
dansdocent
Yolanda van Welij
dansdocent
yolanda@destilte.nl
Grace van Gilst
dansdocent
Laura Jonkers
dansdocent
!

kantoor

Jan Baanstra
zakelijk leider
jan@destilte.nl
Irma Bouwman
office- en production manager
irma@destilte.nl
Eric Maas
HR-management
eric@destilte.nl
Kim van Zwietering
marketing en publiciteit
kim@destilte.nl
Patrice Matthee
coördinator Brabant Menu
info@brabantmenu.nl
Jenneke Krijger
Marketing en publiciteit
publiciteit@destilte.nl
Elke Bernards
Online marketing
online@destilte.nl
Rachel Koning
stagaire marketing & communicatie
stage@destilte.nl
!

techniek

Yannick de Regt
techniek
yannick@destilte.nl
Lucas Lambregtse
techniek
lucas@destilte.nl
Arjuna Borsetti Torchio
techniek
arjuna@destilte.nl
!

vrijwilligers

Henk Martens
vrijwilliger
Anne-Marie Verwoerd
vrijwilliger
Dirk van de Laar
vrijwilliger
!

makers

Jenia Kasatkina
choreograaf Do-re-mi-ka-do
Helene Jank
componist en performer Do-re-mi-ka-do
!

rvt

Mons de Goede
lid
Monique van den Hoed
lid
Irène Verkuylen
voorzitter
Pauline van der Loo
lid
Huseyin Bahar
lid